Real Estate Landing Profile (8.x-1.0-alpha1) - en to mk translation catalogue (12 entries)

en: Content
mk: Содржина

en: Comments
mk: Коментари

en: Search
mk: Барање

en: Settings
mk: Поставки

en: Help
mk: Помош

en: Modules
mk: Модули

en: path
mk: патека

en: Configure
mk: Конфигурирање

en: Roles
mk: Улоги

en: Themes
mk: Теми

en: Blocks
mk: Блокови

en: Run cron
mk: Извршување на cron
