Real Estate Landing Profile (8.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (55 entries)

en: Forms
mr: अर्ज

en: title
mr: शीर्षक

en: value
mr: मूल्य

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Value
mr: किंमत

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: content
mr: मजकूर

en: Group
mr: समुह

en: Closed
mr: बंद

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: Priority
mr: अग्रक्रम

en: Action
mr: कृती

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Homepage
mr: मुख्य पान

en: Edit
mr: संपादन

en: Search
mr: शोध

en: None
mr: काहीच नाही

en: Category
mr: वर्ग

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Help
mr: मदत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Time
mr: वेळ

en: Views
mr: याद्या

en: Path
mr: रस्ता

en: Region
mr: क्षेत्र

en: ID
mr: आय डी

en: type
mr: प्रकार

en: Mail
mr: ईमेल

en: User
mr: सदस्य

en: Add content
mr: लिखाण समाविष्ट करा

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Drupal
mr: ड्रुपल

en: Not found
mr: सापडले नाही

en: To
mr: प्रति:

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Filter
mr: गाळणी

en: State
mr: राज्य

en: Method
mr: पद्धत(Method)

en: Configuration
mr: संरूपण

en: User login
mr: सदस्य आगमन

en: Provider
mr: प्रदाता

en: Front page
mr: मुखपृष्ठ

en: Rebuild
mr: पुनर्बांधणी

en: form
mr: अर्ज

en: Route Name
mr: मार्गाचे नाव
