Real Estate Landing Profile (8.x-1.0-alpha1) - en to or translation catalogue (17 entries)

en: Forms
or: ଫର୍ମସ୍

en: value
or: ମୂଲ୍ୟ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Path
or: ପଥ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: Front page
or: ପ୍ରଥମ ପୃଷ୍ଠା

en: form
or: ଫର୍ମ
