Real Estate Landing Profile (8.x-1.0-alpha1) - en to si translation catalogue (29 entries)

en: Forms
si: ආකෘතිපත්‍ර

en: title
si: මාතෘකාව

en: value
si: අගය

en: Status
si: තත්වය

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Value
si: අගය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: content
si: අන්තර්ගතය

en: Development
si: සංවර්ධනය

en: Group
si: සමූහය

en: Closed
si: වසාඇත

en: Subject
si: කාරණය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Priority
si: ප්‍රමුඛතාව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Search
si: සොයන්න

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: Help
si: සහාය

en: Modules
si: මොඩියුල

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Count
si: එකතුව

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: Front page
si: මුල් පිටුව

en: form
si: පෝරමය
