Real Estate Landing Profile (8.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (62 entries)

en: Forms
af: Vorms

en: title
af: titel

en: value
af: waarde

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Value
af: Waarde

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: content
af: inhoud

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Group
af: Groep

en: Closed
af: Gesluit

en: Subject
af: Onderwerp

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Comments
af: Kommentaar

en: Priority
af: Prioriteit

en: Action
af: Aksie

en: Tags
af: Etikette

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Homepage
af: Tuisblad

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: None
af: Geen

en: Variable
af: Veranderlike

en: Category
af: Kategorie

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Help
af: Hulp

en: Default
af: Verstek

en: Time
af: Tyd

en: Path
af: Pad

en: path
af: pad

en: type
af: tipe

en: Mail
af: E-pos

en: User
af: Gebruiker

en: Configure
af: Verstel

en: Add content
af: Voeg inhoud

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Host
af: Masjien

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: To
af: Aan

en: Roles
af: Rolle

en: Filter
af: Filtreer

en: Load
af: Laai

en: Method
af: Metode

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: User login
af: Aanmelding

en: Product
af: Produk

en: Themes
af: Temas

en: Translations
af: Vertalings

en: users
af: gebruikers

en: Translated
af: Vertaal

en: Blocks
af: Blokke

en: 1 user | @count users
af[0]: 1 gebruiker
af[1]: @count gebruikers

en: Untranslated
af: Onvertaald

en: No modules selected.
af: Geen modules gekies nie.

en: Libraries
af: Biblioteke
