Real Estate Landing Profile (8.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (157 entries)

en: Forms
gl: Formularios

en: title
gl: título

en: value
gl: valor

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Value
gl: Valor

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: content
gl: contido

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Group
gl: Grupo

en: Closed
gl: Pechada

en: Subject
gl: Asunto

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Comments
gl: Comentarios

en: Priority
gl: Prioridade

en: Action
gl: Acción

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Homepage
gl: Páxina de inicio

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: None
gl: Ningún

en: Variable
gl: Variábel

en: Category
gl: Categoría

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Help
gl: Axuda

en: Default
gl: Predeterminado

en: Open
gl: Aberta

en: Icon
gl: Icona

en: Time
gl: Hora

en: Views
gl: Vistas

en: Path
gl: Ruta

en: Vocabularies
gl: Vocabularios

en: Modules
gl: Módulos

en: Region
gl: Área

en: Theme
gl: Tema

en: name
gl: nome

en: path
gl: ruta

en: type
gl: tipo

en: Mail
gl: Correo-e

en: User
gl: Usuario/a

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Configure
gl: Configurar

en: Exclude
gl: Excluír

en: vocabularies
gl: vocabularios

en: Add content
gl: Agregar contido

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Database
gl: Base de datos

en: Not found
gl: Non atopada

en: Host
gl: Anfitrión

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: To
gl: Para

en: Filter
gl: Filtro

en: Session ID
gl: ID de sesión

en: Fields
gl: Campos

en: Count
gl: Contar

en: Gallery
gl: Galería

en: Nodes
gl: Nodos

en: Load
gl: Cargar

en: State
gl: Estado

en: Method
gl: Método

en: Events
gl: Eventos

en: Now
gl: Agora

en: Configuration
gl: Configuración

en: Attributes
gl: Atributos

en: User login
gl: Iniciar sesión

en: Class
gl: Clase

en: External
gl: Externo

en: Cache
gl: Caché

en: Provider
gl: Proveedor

en: Clear cache
gl: Limpar a caché

en: Original
gl: Orixinal

en: Hidden
gl: Oculto

en: Product title
gl: Título da páxina

en: Token
gl: Símbolos

en: Switch
gl: Cambiar

en: ago
gl: fai

en: Front page
gl: Páxina de inicio

en: Definition
gl: Definición

en: Parameters
gl: Parámetros

en: Limit
gl: Límite

en: Info
gl: Información

en: Product
gl: Produto

en: Completed
gl: Completado

en: Failed
gl: Fallo

en: Enter username
gl: Insira nome de usuario

en: Username not found
gl: Nome de usuario non atopado

en: Themes
gl: Temas

en: Translations
gl: Traduccións

en: users
gl: usuarios

en: Translated
gl: Traducido

en: Blocks
gl: Bloques

en: Services
gl: Servizos

en: Service
gl: Servizo

en: Administrator
gl: Administrador

en: Available
gl: Dispoñible

en: 1 user | @count users
gl[0]: 1 usuario
gl[1]: @count usuarios

en: Here are the contents of your <code>$_SESSION</code> variable.
gl: Aqui está o contido da túa variábel <code>$_SESSION</code>.

en: Reinstall modules
gl: Reinstalar módulos

en: Session viewer
gl: Visor de sesión

en: Switch user
gl: Cambiar de usuario

en: Devel
gl: Desenvolvemento

en: Execute PHP
gl: Executar PHP

en: Number of users to display in the list
gl: Número de usuarios a amosar na lista

en: This user can switch back.
gl: Este usuario pode volver a cambiar.

en: Sort query log
gl: Ordenar o rexistro de consultas

en: PHP code to execute
gl: Código PHP a executar

en: Enter some code. Do not use <code>&lt;?php ?&gt;</code> tags.
gl: Introduza algo de código. Non use as marcas <code>&lt;?php ?&gt;</code>.

en: Execute
gl: Executar

en: New value
gl: Valor novo

en: Session name
gl: Nome de sesión

en: Any
gl: Calquera

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: About
gl: Información

en: Untranslated
gl: Sen traducir

en: Target
gl: Destino

en: Generate
gl: Xerar

en: Run cron
gl: Executar cron

en: Instances
gl: Instancias

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Drupal version
gl: Versión de Drupal

en: Uses
gl: Usos

en: More info
gl: Máis info

en: Config
gl: Configuración

en: Generating Content
gl: Xerando Contido

en: Finished with an error.
gl: Finalizou cun erro.

en: Reinstall
gl: Reinstalar

en: Execute PHP Code
gl: Executar Código PHP

en: Execute some PHP code
gl: Executa algún código PHP

en: Theme registry
gl: Rexistro do tema

en: Devel settings
gl: Configuración de Desenvolvemento

en: How old should user accounts be?
gl: Que antigüidade deben ter as contas de usuario?

en: Requires path.module
gl: Precisa de path.module

en: Add an url alias for each node.
gl: Engade un alias de url para cada nodo.

en: form
gl: formulario

en: Invalid input
gl: Entrada non válida

en: No modules selected.
gl: Ningún módulo seleccionado.

en: No modules are available to uninstall.
gl: Non hai módulos dispoñibles para desinstalar.

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: 1 user deleted | @count users deleted.
gl[0]: Eliminouse 1 usuario
gl[1]: Eliminaronse @count usuarios.

en: 1 node created. | Finished creating @count nodes
gl[0]: Creouse 1 nodo.
gl[1]: Crearonse @count nodos

en: Requires locale.module
gl: Precisa de locale.module

en: Query type
gl: Tipo de consulta

en: Route Name
gl: Nome da Ruta

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración
