Real Estate Landing Profile (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (159 entries)

en: Forms
ca: Formularis

en: title
ca: títol

en: value
ca: valor

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Value
ca: Valor

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: content
ca: contingut

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Group
ca: Grup

en: Closed
ca: Tancat

en: Subject
ca: Assumpte

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Comments
ca: Comentaris

en: Priority
ca: Prioritat

en: Action
ca: Acció

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Yes
ca: Sí

en: Homepage
ca: Pàgina inicial

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: None
ca: Cap

en: Category
ca: Categoria

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Help
ca: Ajuda

en: Default
ca: Per defecte

en: Open
ca: Obert

en: Icon
ca: Icona

en: Time
ca: Hora

en: Path
ca: Camí

en: Vocabularies
ca: Vocabularis

en: Modules
ca: Mòduls

en: Region
ca: Regió

en: Theme
ca: Tema

en: name
ca: Nom

en: path
ca: camí

en: type
ca: tipus

en: Mail
ca: Correu

en: User
ca: Usuari

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Configure
ca: Configura

en: Exclude
ca: Exclou

en: vocabularies
ca: vocabularis

en: Add content
ca: Afegeix contingut

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Database
ca: Base de dades

en: Not found
ca: No trobat

en: Loaded
ca: Carregat

en: Host
ca: Servidor

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: To
ca: Per

en: Roles
ca: Rols

en: Filter
ca: Filtra

en: Session ID
ca: ID de sessió

en: Variable name
ca: Nom de la variable

en: Fields
ca: Camps

en: Count
ca: Quantitat

en: Gallery
ca: Galeria

en: Load
ca: Càrrega

en: State
ca: Estat

en: Method
ca: Mètode

en: Events
ca: Esdeveniments

en: Now
ca: Ara

en: Configuration
ca: Configuració

en: Attributes
ca: Atributs

en: User login
ca: Inici de sessió d'usuari

en: Class
ca: Classe

en: External
ca: Extern

en: Cache
ca: Memòria cau

en: Provider
ca: Proveïdor

en: template
ca: plantilla

en: Clear cache
ca: Neteja la memòria cau

en: Hidden
ca: Ocult

en: Product title
ca: Títol del producte

en: Switch
ca: Canvia

en: ago
ca: fa

en: Front page
ca: Portada

en: Definition
ca: Definició

en: Parameters
ca: Paràmetres

en: Limit
ca: Límit

en: terms
ca: termes

en: Video
ca: Vídeo

en: Plugin
ca: Connector

en: Product
ca: Producte

en: Completed
ca: Completat

en: Failed
ca: Fallat

en: Assets
ca: Equips

en: Enter username
ca: Introdueix el nom d'usuari

en: Themes
ca: Temes

en: Translations
ca: Traduccions

en: users
ca: usuaris

en: Translated
ca: Traduïdes

en: Blocks
ca: Blocs

en: Services
ca: Serveis

en: Service
ca: Servei

en: Administrator
ca: Administrador

en: Available
ca: Disponible

en: 1 user | @count users
ca[0]: 1 usuari
ca[1]: @count usuaris

en: Reinstall modules
ca: Reinstal·la els mòduls

en: Session viewer
ca: Visor de sessió

en: Switch user
ca: Canvi d'usuari

en: Execute PHP
ca: Executa PHP

en: This user can switch back.
ca: Aquest usuari pot desenmascarar-se.

en: Caution: this user will be unable to switch back.
ca: Compte: aquest usuari no podrà desenmascarar-se.

en: Execute
ca: Executa

en: Alias
ca: Àlies

en: Rebuild
ca: Torna a construir

en: Data
ca: Dades

en: Any
ca: Qualsevol

en: About
ca: Detalls

en: Untranslated
ca: Sense traduir

en: Generate
ca: Genera

en: Run cron
ca: Executa el cron

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Bundles
ca: Embolcalls

en: Drupal version
ca: Versió del Drupal

en: Uses
ca: Usos

en: More info
ca: Més informació

en: Config
ca: Configuració

en: priority
ca: prioritat

en: Finished with an error.
ca: Acabat amb un error.

en: Theme registry
ca: Registre del tema

en: Devel settings
ca: Paràmetres del Devel

en: form
ca: formulari

en: Invalid input
ca: Entrada invàlida

en: Execute PHP code
ca: Executa codi PHP

en: No modules selected.
ca: No hi ha mòduls seleccionats.

en: No modules are available to uninstall.
ca: No hi ha mòduls disponibles per desinstal·lar.

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Offer
ca: Oferta

en: All content
ca: Tot el contingut

en: Render
ca: Renderitza

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Switch users
ca: Canvia usuaris

en: Query type
ca: Tipus de consulta

en: Header menu
ca: Menú de la capçalera

en: Database settings
ca: Paràmetres de la base de dades

en: Standard Drupal
ca: Drupal estàndard

en: Enter a part of the module name or description to filter by.
ca: Introduïu part del nom o descripció d'un mòdul per filtrar.

en: Toolbar items
ca: Elements de la barra d'eines

en: menus
ca: menús

en: Enter module name
ca: Introduïu el nom del mòdul

en: Route name
ca: Nom de la ruta

en: Route Name
ca: Nom de la ruta

en: Toolbar item
ca: Element de la barra d'eines

en: Callable
ca: Cridable

en: %type: @message in %function (line %line of %file).
ca: %type: @message a %function (línia %line de %file).

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració
