Real Estate Landing Profile (8.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (72 entries)

en: Forms
jv: Formulir

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Value
jv: Biji

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: content
jv: kontén

en: Development
jv: Pangembangan

en: Group
jv: Grup

en: Closed
jv: Ditutup

en: Subject
jv: Subyek

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Comments
jv: Komèntar

en: Action
jv: Aksi

en: Tags
jv: Tautan

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Homepage
jv: Kācā ngarep

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: None
jv: Nihil

en: Variable
jv: Variabel

en: Category
jv: Kategori

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Help
jv: Pitulungan

en: Default
jv: Gawan

en: Open
jv: Dibuka

en: Icon
jv: Ikon

en: Time
jv: Wektu

en: Views
jv: View

en: Vocabularies
jv: Kosakata

en: Modules
jv: Modul

en: Theme
jv: Tema

en: type
jv: tipe

en: Mail
jv: Surat

en: User
jv: Panganggo

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: Exclude
jv: Kejābā

en: Add content
jv: Nambah kontèn

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Not found
jv: Ora ketemu

en: To
jv: Marang

en: Roles
jv: Parāgā

en: Filter
jv: Saring

en: Session ID
jv: ID sesi

en: Fields
jv: Field

en: Count
jv: Jumlah

en: Nodes
jv: Node

en: Method
jv: Metode

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: User login
jv: Login panganggo

en: Clear cache
jv: Resikānā telih

en: Hidden
jv: Umpetan

en: Front page
jv: Kācā Ngajeng

en: Themes
jv: Téma

en: Blocks
jv: Blok

en: Alias
jv: Singlon

en: Any
jv: Sembarang

en: About
jv: Ngenani

en: Run cron
jv: Nglakokaké cron

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: No modules selected.
jv: Ora ānā modul sing dipilih.

en: No modules are available to uninstall.
jv: Ora ānā modul cumawis sing bisa dicopot.

en: Libraries
jv: Pustaka

en: Main page content
jv: Kācā utama konten
