Real Estate Landing Profile (8.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (78 entries)

en: Forms
km: សំណុំ​បែបបទ

en: value
km: តម្លៃ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Value
km: តម្លៃ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: content
km: មាតិកា

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Group
km: ក្រុម

en: Closed
km: បាន​បិទ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Action
km: អំពើ

en: Tags
km: ស្លាក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Homepage
km: គេហ​ទំព័រ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Search
km: ស្វែងរក

en: None
km: គ្មាន

en: Variable
km: អថេរ

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Help
km: ជំនួយ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Open
km: បើក

en: Time
km: ពេលវេលា

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Vocabularies
km: វាក្យ​សព្ទ

en: Modules
km: ម៉ូឌុល

en: Region
km: តំបន់

en: path
km: ផ្លូវ

en: type
km: ប្រភេទ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Add content
km: បន្ថែម​មាតិកា

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Not found
km: រក​មិន​ឃើញ

en: Host
km: ម៉ាស៊ីន

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Filter
km: តម្រង

en: Count
km: រាប់

en: Nodes
km: ថ្នាំង

en: Method
km: វិធី​សាស្ត្រ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: User login
km: ការ​ចូល​របស់​អ្នក​ប្រើ

en: Clear cache
km: ជម្រះ​ឃ្លាំង​សម្ងាត់

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: Front page
km: ទំព័រ​មុខ

en: Info
km: ព័ត៌មាន

en: Failed
km: បាន​បរាជ័យ

en: Themes
km: ស្បែក

en: Translated
km: បាន​បក​ប្រែ

en: Blocks
km: ​ប្លុក

en: 1 user | @count users
km[0]: ​អ្នក​ប្រើ ១ នាក់

en: Alias
km: ឈ្មោះ​ក្លែងក្លាយ

en: Any
km: ណា​មួយ

en: About
km: អំពី

en: Run cron
km: រត់ cron

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Uses
km: ប្រើ

en: form
km: សំណុំ​បែបបទ​

en: No modules selected.
km: គ្មាន​ម៉ូឌុល​បានជ្រើស ។

en: No modules are available to uninstall.
km: គ្មាន​ម៉ូឌុល​ត្រូវ​លុប​ទេ ។

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ
