Real Name (2.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Real name
nl: Werkelijke naam

en: Name
nl: Naam

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Realname pattern
nl: Echte naam-patroon

en: Update real name
nl: Echte naam bijwerken

en: Use tokens to configure how user names are displayed.
nl: Tokens gebruiken om te bepalen hoe gebruikersnamen worden weergegeven.

en: Provides token-based name displays for users.
nl: Levert token-gebaseerde naamweergave voor gebruikers.

en: Realname
nl: Echte naam

en: The user's real name.
nl: De echte naam van de gebruiker.

en: The user's real name. This filter does not check if the user exists and allows partial matching. Does not utilize autocomplete.
nl: De echte naam van de gebruiker. Dit filter controleert niet of de gebruiker bestaat en staat gedeeltelijke overeenkomsten toe. Automatisch aanvullen wordt niet gebruikt.
