Real Name (2.0.0-beta2) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Real name
sv: Fullständigt namn

en: Name
sv: Namn

en: General settings
sv: Allmänna inställningar

en: Realname pattern
sv: Mönster för verkligt namn

en: Update real name
sv: Uppdatera verkligt namn

en: Use tokens to configure how user names are displayed.
sv: Använd ersättningstecken för att konfigurera hur användarnamn visas.

en: Provides token-based name displays for users.
sv: Tillhandahåller visade namn för användare baserat på ersättningstecken.

en: Realname
sv: Verkligt namn

en: The user's real name.
sv: Användarens verkliga namn.

en: The user's real name. This filter does not check if the user exists and allows partial matching. Does not utilize autocomplete.
sv: Användarens verkliga namn. Detta filter kontrollerar inte om användaren finns men tillåter delvis matchning. Det använder inte automatisk komplettering.
