Real Name (8.x-1.0-rc1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Real name
ru: Реальное имя

en: Name
ru: Название

en: General settings
ru: Основные настройки

en: Realname pattern
ru: Шаблон реального имени

en: Update real name
ru: Обновить реальное имя

en: Use tokens to configure how user names are displayed.
ru: Используйте токены для настройки отображения имен пользователей.

en: A Real Name is what the site developer decides that users' names should look like. It is constructed from various tokens that are available within the site.
ru: Реальное имя показывает, как должны, по мнению разработчика сайта, отображаться имена пользователей. Имя строится из различных токенов, которые доступны в пределах сайта.
