Re-assign user content/media (1.0.3) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Processing
bo: སྒྲིག་བཟོ་བྱེད་བཞིན་པ

en: The update has encountered an error.
bo: གསར་སྒྱུར་བྱེད་སྐབས་ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་བ།

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
bo[0]: གཤམ་གྱི་རྣམ་གྲངས་@count་སྒྲིག་བཟོ་བྱས་ཚར།

en: An error occurred and processing did not complete.
bo: ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་བས་སྒྲིག་བཟོ་ལེགས་གྲུབ་ཐུབ་མེད།

en: Deleted user: %name %email.
bo: བསུབ་ཚར་བའི་སྤྱོད་མཁན། %name༼%email༽
