Re-assign user content/media (1.0.3) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Processing
cy: Prosesu

en: The update has encountered an error.
cy: Mae'r diweddariad wedi dod ar draws gwall.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
cy[0]: 1 eitem wedi ei brosesu'n llwyddiannus:

en: An error occurred and processing did not complete.
cy: Roedd gwall a ni gwblhaodd y prosesu.

en: Deleted user: %name %email.
cy: Defnyddiwr wedi ei ddileu: %name %email.
