Re-assign user content/media (1.0.3) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Processing
pl: Przetwarzanie

en: The update has encountered an error.
pl: Podczas aktualizacji wystąpił błąd.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
pl[0]: Pomyślnie przetworzono jeden element.
pl[1]: Pomyślnie przetworzono @count elementy.
pl[2]: Pomyślnie przetworzono @count elementów.

en: An error occurred and processing did not complete.
pl: Wystąpił błąd i operacja została przerwana.

en: Deleted user: %name %email.
pl: Usunięto użytkownika %name (%email).

en: Account %name has been deleted.
pl: Konto %name zostało usunięte.
