Re-assign user content/media (1.0.3) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Processing
pt: Processando

en: The update has encountered an error.
pt: Foi encontrado um erro na atualização.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
pt[0]: 1 item processado com sucesso:
pt[1]: @count itens processados com sucesso:

en: An error occurred and processing did not complete.
pt: Ocorreu um erro e o processamento não foi completado.

en: Deleted user: %name %email.
pt: Usuário apagado: %name - %email.

en: Account %name has been deleted.
pt: A conta %name foi apagada.
