Re-assign user content/media (1.0.3) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Processing
uk: Обробка

en: The update has encountered an error.
uk: Під час оновлення сталася помилка.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
uk[0]: Вдало оброблено @count позицію:
uk[1]: Вдало оброблено @count позиції:
uk[2]: Вдало оброблено @count позицій:

en: An error occurred and processing did not complete.
uk: Сталася помилка й обробка не була завершена.

en: Deleted user: %name %email.
uk: Видалено користувача: %name %email.

en: Account %name has been deleted.
uk: Обліковий запис %name було вилучено.
