Re-assign user content/media (1.0.4) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Processing
be: Апрацоўка

en: The update has encountered an error.
be: Здарылася памылка пры абнаўленні.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
be[0]: 1 элемент паспяхова апрацаваны:
be[1]: @count элементаў паспяхова апрацавана:

en: An error occurred and processing did not complete.
be: Здарылася памылка і працэс не быў завершаны.

en: Deleted user: %name %email.
be: Выдалены карыстальнік: %name %email.
