Re-assign user content/media (1.0.4) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Processing
da: Behandler

en: The update has encountered an error.
da: Opdateringen stødte på en fejl.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
da[0]: 1 element behandlet:
da[1]: @count elementer behandlet:

en: An error occurred and processing did not complete.
da: Der opstod en fejl og handlingen blev ikke gennemført.

en: Deleted user: %name %email.
da: Bruger slettet: %name %email.
