Re-assign user content/media (1.0.4) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Processing
el: Επεξεργασία

en: The update has encountered an error.
el: Η ενημέρωση εντόπισε ένα σφάλμα.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
el[0]: Επιτυχής επεξεργασία 1 αντικειμένου:
el[1]: Επιτυχής επεξεργασία @count αντικειμένων:

en: An error occurred and processing did not complete.
el: Συνέβη ένα σφάλμα και η διεργασία δεν ολοκληρώθηκε.

en: Deleted user: %name %email.
el: Διαγράφηκε ο χρήστης: %name %email.
