Re-assign user content/media (1.0.4) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Processing
fa: در حال پردازش

en: The update has encountered an error.
fa: به‌روزرسانی با خطا مواجه شد.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
fa[0]: 1 آیتم با موفقیت پردازش شد:
fa[1]: @count آیتم با موفقیت پردازش شدند.

en: An error occurred and processing did not complete.
fa: خطایی رخ داده و پردازش کامل نشد.

en: Deleted user: %name %email.
fa: کاربر حذف شده: %name %email.
