Re-assign user content/media (1.0.4) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Processing
is: Viðger

en: The update has encountered an error.
is: Dagføringin rakti á ein feil.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
is[0]: 1 liður væleydnað viðgjørdur:
is[1]: @count liðir væleydnað viðgjørdir:

en: An error occurred and processing did not complete.
is: Ein feilur kom fyri og viðgerðin var tí ikki fullførd.

en: Deleted user: %name %email.
is: Strikaði brúkara: %name %email.
