Re-assign user content/media (1.0.4) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Processing
gl: Procesando

en: The update has encountered an error.
gl: A actualización atopou un erro.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
gl[0]: Procesouse con éxito 1 item:
gl[1]: Procesaronse con éxito @count items:

en: An error occurred and processing did not complete.
gl: Aconteceu un erro e o proceso non se pudo copletar.

en: Deleted user: %name %email.
gl: Usuario borrado: %name %email.
