Re-assign user content/media (1.0.4) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Processing
he: בתהליך

en: The update has encountered an error.
he: העדכון נתקל בשגיאה.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
he[0]: פריט אחד עובד בהצלחה:
he[1]: @count פריטים עובדו בהצלחה:

en: An error occurred and processing did not complete.
he: ארעה שגיאה והעיבוד לא הסתיים.

en: Deleted user: %name %email.
he: נמחק החשבון: %name %email.
