Re-assign user content/media (1.0.4) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Processing
hr: Obrađivanje

en: The update has encountered an error.
hr: Došlo je greške tijekom procesa nadogradnje.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
hr[0]: 1 stavka je uspješno obrađena
hr[1]: @count stavke su uspješno obrađene
hr[2]: @count stavki je uspješno obrađeno

en: An error occurred and processing did not complete.
hr: Došlo je do greške i obrada nije završena.

en: Deleted user: %name %email.
hr: Uklonjen korisnik: %name %email.
