Re-assign user content/media (1.0.4) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Processing
km: កំពុង​ដំណើរការ

en: The update has encountered an error.
km: ការ​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព បាន​ជួបប្រទះ​នឹង​កំហុស ។

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
km[0]: @count ធាតុ​បាន​ដំណើរការ​ដោយ​ជោគជ័យ​ ៖

en: An error occurred and processing did not complete.
km: កំហុស​បាន​កើត​ឡើង ហើយ​ការ​ដំណើរការ​មិន​បាន​បញ្ចប់ ។

en: Deleted user: %name %email.
km: លុប​អ្នកប្រើ​ ៖%name %email ។
