Re-assign user content/media (1.0.4) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Processing
nl: Verwerken

en: The update has encountered an error.
nl: De update heeft een fout ontdekt.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
nl[0]: 1 item succesvol verwerkt:
nl[1]: @count items succesvol verwerkt:

en: An error occurred and processing did not complete.
nl: Er is een fout opgetreden en de bewerking is niet voltooid.

en: Deleted user: %name %email.
nl: Gebruiker verwijderd: %name %email.

en: Account %name has been deleted.
nl: Account %name is verwijderd.
