Re-assign user content/media (1.0.5) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Processing
bg: Обработва

en: The update has encountered an error.
bg: При обновяването възникна грешка.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
bg[0]: 1 успешно обработен елемент:
bg[1]: @count успешно обработени елемента:

en: An error occurred and processing did not complete.
bg: Възникна грешка и обработката не е завършена.

en: Deleted user: %name %email.
bg: Изтрит потребител: %name %email.
