Re-assign user content/media (1.0.5) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Processing
cs: Zpracovává se

en: The update has encountered an error.
cs: Aktualizace narazila na chybu.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
cs[0]: 1 položka úspěšně zpracována:
cs[1]: @count položky úspěšně zpracovány:
cs[2]: @count položek úspěšně zpracováno:

en: An error occurred and processing did not complete.
cs: Vyskytla se chyba a zpracování nebylo dokončeno.

en: Deleted user: %name %email.
cs: Odstraněn uživatel: %name %email.
