Re-assign user content/media (1.0.5) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Processing
eo: Traktante

en: The update has encountered an error.
eo: La ĝisdatigo trovis eraron.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
eo[0]: 1 ero sukcese proceziĝis:
eo[1]: @count eroj sukcese proceziĝis:

en: An error occurred and processing did not complete.
eo: Eraro okazis kaj procezado ne finiĝis.

en: Deleted user: %name %email.
eo: Forigita uzanto: %name %email.
