Re-assign user content/media (1.0.5) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Processing
fi: Käsitellään

en: The update has encountered an error.
fi: Päivityksessä tapahtui virhe.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
fi[0]: 1 kohde käsiteltiin:
fi[1]: @count kohdetta käsiteltiin:

en: An error occurred and processing did not complete.
fi: Tapahtui virhe; käsittelyä ei tehty loppuun.

en: Deleted user: %name %email.
fi: Poistettu käyttäjä: %name %email.
