Re-assign user content/media (1.0.5) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Processing
hu: Feldolgozás

en: The update has encountered an error.
hu: A frissítés során hiba történt.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
hu[0]: 1 elem sikeresen fel lett dolgozva:
hu[1]: @count elem sikeresen fel lett dolgozva:

en: An error occurred and processing did not complete.
hu: Hiba történt, a feldolgozás nem ért véget.

en: Deleted user: %name %email.
hu: Törölt felhasználó: %name, %email.

en: Account %name has been deleted.
hu: %name fiók törölve lett.
