Re-assign user content/media (1.0.5) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Processing
kk: Өңделу...

en: The update has encountered an error.
kk: Жаңарту кезінде қате табылды.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
kk[0]: 1 элемент сәтті өңделді:
    @count элемент сәтті өңделді:

en: An error occurred and processing did not complete.
kk: Қате кеткендіктен өңдеу аяқталмады.

en: Deleted user: %name %email.
kk: Қолданушы жойылды: %name %email.
