Re-assign user content/media (1.0.5) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Processing
sq: Në përpunim...

en: The update has encountered an error.
sq: Përditësimi ndeshi në një problem.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
sq[0]: 1 element i proçesuar me sukses:
sq[1]: @count elementë të proçesuar me sukses:

en: An error occurred and processing did not complete.
sq: U ndesh një gabim dhe proçesi nuk është përfunduar.

en: Deleted user: %name %email.
sq: U eleminua përdoruesi: %name %email.
