Re-assign user content/media (1.0.5) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Processing
sv: Bearbetar

en: The update has encountered an error.
sv: Uppdateringen stötte på ett fel.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
sv[0]: 1 inlägg behandlades utan problem:
sv[1]: @count inlägg behandlades utan problem:

en: An error occurred and processing did not complete.
sv: Ett fel inträffade och behandlingen fullföljdes inte.

en: Deleted user: %name %email.
sv: Raderade användare: %name %email.
