Re-assign user content/media (1.0.5) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Processing
tr: İşliyor

en: The update has encountered an error.
tr: Güncelleme sırasında bir hata oluştu.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
tr[0]: 1 adet öğe başarıyla işlendi:
tr[1]: @count adet öğe başarıyla işlendi:

en: An error occurred and processing did not complete.
tr: Bir hata oluştu ve işlem tamamlanamadı.

en: Deleted user: %name %email.
tr: Kullanıcı silindi: %name %email.

en: Account %name has been deleted.
tr: %name hesabı silindi.
