Re-assign user content/media (1.0.6) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Processing
fr: En cours de traitement

en: The update has encountered an error.
fr: La mise à jour a échoué.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
fr[0]: 1 élément traité avec succès :
fr[1]: @count éléments traités avec succès :

en: An error occurred and processing did not complete.
fr: Une erreur s'est produite et le traitement ne s'est pas terminé.

en: Deleted user: %name %email.
fr: Utilisateur supprimé : %name %email.

en: Account %name has been deleted.
fr: Le compte %name a été supprimé.
