Re-assign user content/media (1.0.6) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Processing
jv: Lagi proses

en: The update has encountered an error.
jv: Proses nganyari ngalami kesalahan.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
jv[0]: 1 item sukses diproses:
jv[1]: @count item sukses diproses:

en: An error occurred and processing did not complete.
jv: Ditemokaké kaluputan lan prosese ora lengkap.

en: Deleted user: %name %email.
jv: Mbusak panganggo: %name %email.
