Re-assign user content/media (1.0.6) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Processing
ro: În procesare

en: The update has encountered an error.
ro: Actualizarea a întâmpinat o eroare.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
ro[0]: 1 obiect a fost procesat cu succes:
ro[1]: @count obiecte au fost procesate cu succes:
ro[2]: @count de obiecte au fost procesate cu succes:

en: An error occurred and processing did not complete.
ro: A apărut o eroare și procesarea nu a fost finalizată.

en: Deleted user: %name %email.
ro: Am șters cont utilizator: %name %email.
