Re-assign user content/media (1.0.6) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Processing
sk: Spracováva sa

en: The update has encountered an error.
sk: Aktualizácia narazila na chybu.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
sk[0]: @count položka bola úspešne spracovaná:
sk[1]: @count položky boly úspešne spracované:
sk[2]: @count položiek bolo úspešne spracovaných:

en: An error occurred and processing did not complete.
sk: Nastala chyba a spracovanie sa nedokončilo.

en: Deleted user: %name %email.
sk: Odstránený používateľ: %name %email.
