Re-assign user content/media (1.0.7) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Processing
ca: Processant

en: The update has encountered an error.
ca: L'actualització ha trobat un error.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
ca[0]: S'ha processat un element amb èxit:
ca[1]: S'han processat @count elements amb èxit:

en: An error occurred and processing did not complete.
ca: Ha succeït un error i el procés no s'ha completat.

en: Deleted user: %name %email.
ca: Usuari suprimit: %name %email.

en: Account %name has been deleted.
ca: S'ha eliminat el compte %name.
