Re-assign user content/media (1.0.7) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Processing
id: Memproses

en: The update has encountered an error.
id: Pembaruan mengalami kesalahan.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
id[0]: 1 item berhasil diproses:
id[1]: @count item berhasil diproses:

en: An error occurred and processing did not complete.
id: Ada kesalahan terjadi dan proses tidak selesai dilakukan.

en: Deleted user: %name %email.
id: Anggota dihapus: %name %email.

en: Account %name has been deleted.
id: Akun %name telah dihapus.
