Re-assign user content/media (1.0.7) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Processing
lt: Apdorojama

en: The update has encountered an error.
lt: Atnaujinant įvyko klaida.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
lt[0]: @count elementas sėkmingai apdorotas:
lt[1]: @count elementai sėkmingai apdoroti:
lt[2]: @count elementų sėkmingai apdorota:

en: An error occurred and processing did not complete.
lt: Įvyko klaida ir procesas liko nebaigtas.

en: Deleted user: %name %email.
lt: Pašalintas narys: %name %email.
