Re-assign user content/media (1.0.7) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Processing
lv: Apstrādē

en: The update has encountered an error.
lv: Atjaunināšana ir sastapusi kļūdu.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
lv[0]: @count vienums veiksmīgi apstrādāts:
lv[1]: @count vienumi veiksmīgi apstrādāti:
lv[2]: @count vienumi veiksmīgi apstrādāti:

en: An error occurred and processing did not complete.
lv: Radās kļūda un apstrāde netika pabeigta.

en: Deleted user: %name %email.
lv: Dzēsts lietotājs: %name %email.

en: Account %name has been deleted.
lv: Konts %name tika dzēsts.
