reCAPTCHA (8.x-2.2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Size
ar: الحجم

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Audio
ar: الصوت

en: Theme
ar: حلة

en: Compact
ar: المدمج
