reCAPTCHA (8.x-2.2) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Type
be: Тып

en: Size
be: Памер

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Audio
be: Аўдыё

en: Theme
be: Тэма

en: Widget settings
be: Наладкі віджэту

en: Secret key
be: Сакрэтны ключ

en: Spam control
be: Абарона ад спаму

en: Defines which theme to use for reCAPTCHA.
be: Азначае тэму, якая будзе выкарыстана для reCAPTCHA.

en: Site key
be: Ключ сайту

en: Compact
be: Кампактны

en: Dark
be: Цёмная

en: Unknown error.
be: Невядомая памылка.

en: Image (default)
be: Выява (прадвызанчаная)

en: Normal (default)
be: Нармальны (стандартна)

en: Light (default)
be: Светлая (стандартная)

en: Protect your website from spam and abuse while letting real people pass through with ease.
be: Абараняе ваш сайт ад спаму і злоўжыванняў, пры гэтым дазваляючы рэальным людзям праходзіць яе з лёгкасцю.
