reCAPTCHA (8.x-2.2) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Type
tr: Tip

en: Size
tr: Boyut

en: General settings
tr: Genel ayarlar

en: Audio
tr: Ses

en: Theme
tr: Tema

en: Widget settings
tr: Arayüz nesnesi (widget) ayarları

en: Spam control
tr: İstenmeyen posta (spam) denetimi

en: Compact
tr: Sade
