reCAPTCHA (8.x-2.3) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Type
he: סוג

en: Size
he: גודל

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Audio
he: אודיו

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Configuration
he: הגדרות

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים

en: Compact
he: קומפקטי
