reCAPTCHA (8.x-2.3) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: Size
ne: आकार

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: About
ne: बारेमा
