reCAPTCHA (8.x-2.4) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Type
sq: Lloji

en: Size
sq: Madhësia

en: General settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: About
sq: Informacione
